Vaše webová stránka mluví za vás, to znamená, že musí dobře popisovat vaši firmu, službu, produkt... Je nutné, aby upoutala pozornost návštěvníků, obsahovala důležité informace poskládané ve správném pořadí, ale nesmí být moc upovídaná. Je to tak trochu alchymie.

Během tvorby webu jsme s klientem v neustálém kontaktu, grafika a texty musí jít vždy ruku v ruce.

šipka

 

Webové stránky se postupem času staly záležitostí poměrně náročnou na údržbu. Vy ale můžete být v klidu, vše přenechte na nás. Zabezpečení webu proti napadení, pravidelné zálohování obsahu, softwarové aktualizace... To vše je pro nás naprostou samozřejmostí.

Aby stránky nezastaraly, je potřeba se také pravidelně starat o aktualizování a změny jejich obsahu. I v tomto směru jsme pro klienty partnerem.

Ukázky práce

  • Studio J&V - www.studio-jv.cz
  • Miloš Vystrčil | Senátor - www. vystrcil.cz
  • Kolacherie - www.kolacherie.cz
  • Soutěž Kofola - www.kofola-soutez.cz
  • India with Maky - www.indiawithmaky.cz
  • Podzimek 4.0 - www.p40.cz
  • Esplanade production - www.esprod.cz
  • CAR-BACK - www.car-back.cz
  • Azada oleje - www.azadaoleje.cz
  • Martin Kortus - www.martinkortus.cz
  • Pacovské strojírny - www.pacovske.cz
  • 3D Promotion - www.3dpromotion.cz
  • Kostínek - www.kostinek.cz
  • Promoangel - www.promoangelneverstops.com
  • Martin Procházka - www.prochazka-film.com
  • MKM group - www.mkmgroup.cz
  • Polytrade CE - www.polytradece.cz
  • Soutež Foresto - www.soutezforesto.cz
  • Svoboda Parts - www.svobodaparts.cz
  • Morellino di Scansano - www.scansano.cz
  • Hermanseifen group - www.hermanseifen.eu
  • Kosmetika Irena- www.kosmetika-irena.cz
  • Barbershop U Břitvy - www.ubritvy.cz
  • Barbershop U Břitvy - www.ubritvy.cz
  • Horalky Sedita - www.horalkysedita.cz
  • Soutěž Horalky - www.horalkysedita.cz
  • GSK konference - ukončeno
  • Vlasové studio Eva - www.eva-vlasovestudio.com
  • Natural Mallorca - www.naturalmallorca.cz
  • Studio Basic - www.studiobasic.eu
  • Airstream - www.airstreamjets.aero
  • MKM studio - www.mkmstudio.cz